Jste zde: Úvodní stránkaSport a volný časGolf

Golf


Putting golf Mlýn

První osmnácti jamkové pattovací hřiště v České republice s umělou trávou věrně imitující golfové greeny. Určeno je pro úplně každého od dětí po rodiče. Od úplných začátečníků až po profi golfisty, pro které je vhodné jako špičkový trénink na krátkou hru.

Prosper Golf Resort Čeladná

Prosper golf club Čeladná

Představujeme vám jedinečnou destinaci - sportovně-rekreační areál Prosper Golf Resort Čeladná, který se nachází na rozloze 140 hektarů v malebné obci Čeladná na severovýchodě České republiky v samotném srdci beskydských kopců. Po silnici č. 56 ve směru Ostrava – Frýdek-Místek, na trase mezi Frýdlantem nad Ostravicí a Frenštátem pod Radhoštěm při průjezdu obcí Čeladná se nachází odbočka vlevo na Podolánky, po 1 200 m uvidíte odbočku vpravo a dále už podle ukazatele.

FUNGOLF Ostrava

FUNGOLF Ostrava

Zábavní centrum FUNGOLF se nachází poblíž OC Futurum Ostrava v Novinářské ulici.

Golf klub HUKVALDY

Golf klub HUKVALDY

Golfové hřiště se nachází v malebné obci Hukvaldy, známé jako Lašská brána Beskyd a rodiště světoznámého hudebního skladatele Leoše Janáčka. Z hřiště jsou nádherné výhledy na zříceninu Hradu Hukvaldy.

Golf Resort Karviná-Lipiny

Golf Resort Karviná-Lipiny

Golfové hřiště v karvinské oblasti Lipiny vzniklo v industriální krajině mezi dvěma činnými šachtami. Území blízko Karviné, kde byly ještě nedávno viditelné následky důlní činnosti, společnost OKD zrekultivovala a s pomocí fondů Evropské unie na něm vybudovala unikátní sportovní areál pro obyvatele regionu i turisty.

Golf Club Ostrava

Golf Club Ostrava

Zastávka Obchodní centrum autobusy 45, 48, tramvaj 2, 7

Golf Aréna Ostrava

Golf Aréna Ostrava

Golf Aréna je moderní sportovní hala určená pro trénink golfu, zejména pro zimní přípravu, kterou najdete v Ostravě na Černé Louce.

Zámecký golf club Kravaře

Zámecký golf club Kravaře

Od Opavy: směr Hlučín, po 8 km dojedete do města Kravaře, první možnou cestou odbočte vpravo směrem k zámku. Od Ostravy, z centra: směr Hlučín, Dolní Benešov, Kravaře, směr zámek. Od Ostravy-Poruby: směr Opava, přes Velkou Polom, Hrabyni, v Nových Sedlicích odbočte vpravo na Štítinu a Kravaře, směr zámek.

Park Golf Club Ostrava

Park golf club TJ Mittal Ostrava

Hřiště se nachází 15 km severně od centra Ostravy v obci Šilheřovice. Trasa z D1:

  • obousměrný exit 361 směr Ostrava - Hlučín - Opava a po silnicích 56 a 466 přes Petřkovice, Ludgeřovice a Markvartovice do Šilheřovic,
  • exit 370 Bohumín, směr Chalupki Polsko, v obci Chalupki odbočit vlevo - centrum - Rudyszwald - Šilheřovice.

Recepci hřiště naleznete v historické budově klubovny bezprostředně u hlavní silnice.

Ropice Golf Course

Ropice Golf Course

Z Frýdku-Místku pokračujte směrem na Třinec a 4 km před Třincem odbočte na křižovatce tvaru T vlevo, směr Ropice (Český Těšín). Uprostřed Ropice odbočte vlevo pod železniční viadukt a podle informačních tabulí pokračujte další cca 2 km ke golfovému hřišti.

Golf & Ski Resort Ostravice

Golf club Ostravice

Po komunikaci první třídy č. 56 z Frýdku-Místku směrem na Bílou. V obci Ostravice je příjezd na golfové hřiště značen směrovými šipkami.