Jste zde: msregion.cz › Moravskoslezský geocaching ›  Poklady › Výhledy na MSK: 3 - Rozhledna Hošťálkovice

Výhledy na MSK: 3 - Rozhledna Hošťálkovice

Typ cache: tradiční, Obtížnost nalezení: 1.5, Terén: 1.5, Velikost schránky: regular


Dřevěná osmimetrová rozhledna vyrostla v září 2011 na vyvýšeném místě v Hošťálkovicích. „Vznikla v místě, kde o rok dříve zřídili vyhlídku s dřevěným altánem a informační panoramatickou mapou u křižovatky ulic Výhledy a K vodě,".

Při jasném počasí se pozorovatelům naskytne nádherný pohled na celou Ostravu a lze dohlédnout až do Beskyd.

Cache je od rozhledny skryta kousek dále (cca 200 metrů), ale věříme, že výhled je i od cache skoro stejný jako z rozhledny.
Hráči Moravskoslezského geocachingu si nezapomeňte vzít svůj "pas"a otisknout si do něj razítko této cache. Pasy si můžete stáhnout na www.msgc.cz nebo si je vyzvednout na některém z informačních center MS kraje. Úspěšný lov!
V cachi se nachází razítko, které není na výměnu! Slouží pouze k otištění do Vašich pasů či jinde. Také předměty v cachi nejsou k rozebrání bez výměny. Měňte fér aby i hráči, kteří přijdou po Vás měli z nálezu stejnou radost jako Vy!
Upřesnění ohledně sběratelských CWG:
CWG (dřevěné sběratelské kolečko) jsou pro celou dobu konání hry, tedy 2 roky. Je jich pro všechny cache a série vyrobeno celkem 13 000. Tedy během dvou let se v každé cachi objeví průměrně pouze 130 CWG! Ale vzhledem k tomu, že je 8 sérií (kde v cachích ze série se CWG opakují, máte velkou šanci najít toto CWG v jiné cachi z dané série).

ODKAZ NA GEOCACHING.COM

NÁLEZCI POKLADU

Jarakes
10.6.2016
Odloveno na cyklovylete dekuju za kesku:-)
Zio 69
22.5.2016
Díky za keš! ! !
Megatherium
21.5.2016
s Husenkou a geopsem jsme v pěkném počasí vzali kolobky a trhnuli jsme si na místa pro mě neznámá. Husenka už měl odloveno, takže jsem se šla zalogovat sama. Výhledů jsem si moc neužila, protože jsem zvolila vyšlapanou dálnici a měla jsem hrůzu z klíšťat, kterých tu jsou mraky. Na rozhlednu jsme si po zalogování ale zajeli a tak jsem si krásný výhled užila dosytosti. díky za keš
klapetka
19.5.2016
Odloveno na projizdce s geozenou zuzca86 :-) pekny vyhled na okoli ;-)
zuzca86
19.5.2016
Odloveno dnes na projizdce S geomuzem Klapetkou ;-) diky za kesku a bodik ;-)