Jste zde: msregion.cz › Moravskoslezský geocaching ›  Poklady › Výhledy na MSK: 3 - Rozhledna Hošťálkovice

Výhledy na MSK: 3 - Rozhledna Hošťálkovice

Typ cache: tradiční, Obtížnost nalezení: 1.5, Terén: 1.5, Velikost schránky: regular


Dřevěná osmimetrová rozhledna vyrostla v září 2011 na vyvýšeném místě v Hošťálkovicích. „Vznikla v místě, kde o rok dříve zřídili vyhlídku s dřevěným altánem a informační panoramatickou mapou u křižovatky ulic Výhledy a K vodě,".

Při jasném počasí se pozorovatelům naskytne nádherný pohled na celou Ostravu a lze dohlédnout až do Beskyd.

Cache je od rozhledny skryta kousek dále (cca 200 metrů), ale věříme, že výhled je i od cache skoro stejný jako z rozhledny.
Hráči Moravskoslezského geocachingu si nezapomeňte vzít svůj "pas"a otisknout si do něj razítko této cache. Pasy si můžete stáhnout na www.msgc.cz nebo si je vyzvednout na některém z informačních center MS kraje. Úspěšný lov!
V cachi se nachází razítko, které není na výměnu! Slouží pouze k otištění do Vašich pasů či jinde. Také předměty v cachi nejsou k rozebrání bez výměny. Měňte fér aby i hráči, kteří přijdou po Vás měli z nálezu stejnou radost jako Vy!
Upřesnění ohledně sběratelských CWG:
CWG (dřevěné sběratelské kolečko) jsou pro celou dobu konání hry, tedy 2 roky. Je jich pro všechny cache a série vyrobeno celkem 13 000. Tedy během dvou let se v každé cachi objeví průměrně pouze 130 CWG! Ale vzhledem k tomu, že je 8 sérií (kde v cachích ze série se CWG opakují, máte velkou šanci najít toto CWG v jiné cachi z dané série).

ODKAZ NA GEOCACHING.COM

NÁLEZCI POKLADU

Vandy_Cz
20.11.2016
Odloveno na nedělní procházce s Vyky :)
petrlemb
11.11.2016
Na sv. Martina jsem měl dopoledne cestu do nedaleké firmy pro barvu. Tak jsem neodolal malé procházce podzimním dopolednem. Místo hezké, výhled ale dnes nic moc. Krabka nebyla vůbec maskovaná a křičela na mne už z dálky. Pokusil jsem se tedy ale v mezích možností trošku napravit. Díky.
zednikjirka
8.11.2016
Dík za keš!
LinyGeo
6.11.2016
Odloveno s georodinkou pri dnesnim vyletu na Hlucinsku. Diky za kesku :-) posledni dnes Out: TB
superbystron
29.10.2016
Diky super