Jste zde: Úvodní stránkaAktuality Hlasujte pro Moravskoslezský kraj v anketě "Kraj mého srdce 2016"

Hlasujte pro Moravskoslezský kraj v anketě "Kraj mého srdce 2016"

Redakce KAM po Česku a veletržní společnost INCHEBA Prahapřipravili pod záštitou Asociace krajů ČR a Ministerstva pro místní rozvoj ČR v pořadí již IV. ročník prestižní internetové ankety Kraj mého srdce.

Anketa je důležitým faktorem pro získání přehledu o tom, jak je který kraj vnímán v povědomí cestovatelů. Jinak řečeno, jaký kraj si návštěvník vybaví, když přimhouří oči a představí si, který kraj je z jeho pohledu nejvhodnějším např. pro pěší turistiku.

HLASUJTE v osmi kategoriích a VYHRAJTE

Nově se hlasuje v osmi kategoriích:
 1. Pěší turistika
 2. Cykloturistika
 3. Folklor a tradice
 4. Zimní dovolená
 5. Letní dovolená
 6. Lázně, lázeňství, wellness
 7. Výlety s dětmi
 8. Památky / Historická místa

HLASOVÁNÍ KONČÍ: 31. 1. 2016 ve 24.00 hod. Hlasovat můžete na stránkách KAM po Česku.

 • V každé kategorii vyberete vždy tři kraje.
 • Nezapomeňte před odesláním vyplnit kontaktní údaje.
 • Úspěšné odeslání Vašeho hlasování potvrdí zpráva.
 • OSM VÝHERCŮ - získá po jedné ceně od všech partnerů projektu.

Věnované ceny najdete v sekci VÝHRA.

Vítězové hlasující v anketě budou zveřejněni v březnovém vydání magazínu KAM po Česku, na turistickém portálu www.kampocesku.cz a také budou informováni telefonicky či elektronickou poštou. Své ceny si budou moci výherci vyzvednout vzhledem k objemnosti výher pouze osobně, v redakci KAM po Česku, na adrese Kubelíkova 30, Praha 3, do 31. 3. 2016 (ceny nevyzvednuté v termínu propadají).

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ANKETY

Zástupci vítězných krajů převezmou z rukou pořadatelů projektu křišťálové poháry vyrobené sklárnou RÜCKL CRYSTAL Nižbor. Slavnostní akt proběhne 18. 2. 2016, jako součást doprovodného programu prvního dne veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2016.